sobota, 22 czerwcaFinanse mają znaczenie

Cashback za wakacje? Skorzystaj już teraz!

Przeczytasz w: 2 minuty
0
(0)

Wakacje 2023 już się rozpoczęły. Część osób zdążyła już wyjechać na swój wymarzony wypoczynek. Inni zaś dopiero go planują. I to przede wszystkim dla tych drugich mamy atrakcyjne rozwiązanie, które pozwoli im zaoszczędzić na swoich wakacjach. Być może nawet dzięki niemu będą mogli sobie pozwolić na jakikolwiek wyjazd. Pomocny będzie cashback.

Co to jest cashback?

Pojęcie cashback’u funkcjonuje w świecie finansów od bardzo dawna. Jego pojawienie się utożsamiano głównie z zakupami kartami kredytowymi, których oferta była wzbogacona o taką usługę. Oznacza zwrot za dokonane zakupy. Najczęściej w sklepach internetowych. Zatem jak to działa?

  • instalujemy odpowiednią aplikację na swoim telefonie/rejestrujemy się na portalu lub korzystamy z jakieś usługi
  • wszystkie swoje zakupy rozpoczynamy w wybranej usłudze
  • po ich finalizacji otrzymasz procentowy zwrot na wewnętrzne konto, z którego będziesz mógł wypłacić pieniądze po uzyskaniu wymaganego minimum

Z jakich aplikacji i systemów powinienem korzystać?

W internecie znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań a w nich liczne oferty cashbacku. Z naszej strony polecamy aplikację Letyshops, w której znajdziesz największą ilość sklepów pozwalających na zarobek. W zakresie wakacji wystarczy wymienić oferty portalu wakacje.pl, booking.com, a także kiwi.com. Dzięki tym usługom skorzystasz z bieżących ofert biur podróży jak również samodzielnie zorganizujesz swoje wymarzone wakacje.

W Letyshops nie znajdziesz jednak ofert finansowych, a na nich również możesz zarobić. Banki płacą nawet kilkaset złotych za założenie konta, karty kredytowej, a także innych usług. Dostęp do tych pieniędzy uzyskasz rejestrując się bezpłatnie w systemie partnerskim Bankier.pl.

Jaka jest wysokość zwrotu?

Kwota zwrotu zależy od wybranego programu. W ofertach wakacyjnych na Letyshops wartości wynoszą ok. 2% liczone od kwoty zakupu. Natomiast systemy finansową proponują twarde wartości od 30 zł do nawet 500 zł w zależności od założonego produktu. Warto skorzystać i otrzymać dodatkową premię z tego tytułu.

Niezależnie od wysokości otrzymanego cashbacku zawsze warto wykorzystać te możliwości. Minima w programach partnerskich i aplikacji cashback są bardzo niskie, a zatem wypłata będzie bardzo szybka. Koniec końców środki pojawią się na koncie zaledwie w ciągu kilku dni.

Oceń tekst

Kliknij gwiazdkę aby dodać ocenę!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń tekst jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *