sobota, 22 czerwcaFinanse mają znaczenie

PKO BP: 7,8% na OKO z kontem za 0 zł

Przeczytasz w: 2 minuty
0
(0)

Masz dość szalonych opłat i prowizji, jakie oferują Ci inne banki. Nie chcesz już więcej myśleć, w jaki sposób uniknąć opłaty za prowadzenie rachunku? Mamy dla Ciebie idealną propozycję. Największy bank w Polsce PKO BP przygotował dla Ciebie idealną ofertę darmowego konta osobistego wraz z oprocentowanym kontem oszczędnościowym. Dla nowych środków to aż 7,8% w skali roku!

Nie przepłacaj za konto osobiste!

Tylko 3 zł na miesiąc! Zaledwie 5 zł miesięcznie! Reklamy tego typu bombardują nas każdego dnia. Słyszymy je w mediach, widzimy na ulicy, spotykamy się z nimi dosłownie wszędzie. Wydają się bardzo atrakcyjne. 3, 5, a nawet 10 zł to przy szalejącej inflacji bardzo mała kwota. Czasem niepozwalająca nawet kupić jakiegoś podstawowego produktu jak mleko czy cukier. Zaś widziana jako opłata za szereg usług związanych z kontem osobistym bardzo mała.

Pakiet 2 darmowych kont w PKO BP – załóż już teraz!

W rzeczywistości jednak wcale tak nie jest! Musimy mieć bowiem świadomość, że 10 zł miesięcznie to mało. Jednak w skali roku to już 120 zł. Przemnożone przez liczbę 3 lub 4-milionową liczbę klientów to już ogrom. A to tylko zysk banku z jednej opłaty! W tabeli opłat i prowizji każdego banku jest ich znacznie więcej. Tych kosztów możemy jednak uniknąć. Wystarczy jednak, że skorzystamy z super oferty PKO BP.

Zobacz również:

PKO BP: konto osobiste i oszczędnościowe za 0 zł

Największy bank w Polsce przygotował ofertę, w której daje swoim klientom konto osobiste wraz z kartą płatniczą za 0 zł, a także możliwość korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo. Umożliwia również realizację transakcji BLIK. Oczywiście również darmowo. Gdyby jednak komuś było mało to wraz z kontem osobistym, otrzymujemy również konto oszczędnościowe. Jego oprocentowanie wynosi aż 7,8% w skali roku dla wszystkich nowych środków. Kapitalizacja odsetek następuje miesięcznie. Pakiet 2 darmowych kont w PKO BP to obecnie najkorzystniejsza oferta na rynku. Skorzystaj już teraz!

Oceń tekst

Kliknij gwiazdkę aby dodać ocenę!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń tekst jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *