sobota, 22 czerwcaFinanse mają znaczenie

Black Week 2023 – kupuj i oszczędzaj!

Przeczytasz w: 1 minut
0
(0)

Mimo że Black Friday dopiero przed nami – 24.11.2023 r to już teraz rozpoczęły się wielkie wyprzedaże. Sklepy internetowe i stacjonarne przygotowały specjalne oferty na Black Week 2023. Sprawdź jak możesz zaoszczędzić na zakupach. Poluj nie tylko na specjalne oferty, ale korzystaj również z funkcjonalności cashback, a także kodów rabatowych. Podpowiadamy jak to zrobić.

Gdzie kupować podczas Black Week 2023

Od wielu lat najlepsze promocje w tym gorącym okresie znajdziesz w internecie. Wielokrotnie oferty sklepów internetowych biją na łeb na szyję obniżki cen w sklepach stacjonarnych. Wynika to z kilku podstawowych faktów:

  • przede wszystkim konkurencja. W internecie jednym kliknięciem bez wychodzenia z domu możemy porównać oferty wielu sklepów. Zatem wygrywa ten, który oferuje najniższą cenę. Zatem sprzedawcy sami starają się narzucać jak najmniejsze marże.
  • sklep internetowy wykorzystuje znacznie mniejszą powierzchnię sprzedażową niż sklep stacjonarny w związku z czym jego prowadzenie generuje znacznie mniejsze koszty utrzymania. To zaś przekłada się na niższe ceny.
  • cenę w sklepie internetowym możemy “negocjować” lub inaczej obniżać. Do tego celu możemy wykorzystać kody rabatowe lub oferty cashabck.
Zobacz również:

Dodatkowe oszczędności podczas czarnego tygodnia

Jak już wspomniałem proponowane nam podczas Black Week 2023 oferty nie są ostateczne. Wiele sklepów internetowych na ten czas wypuszcza specjalne kody rabatowe, dzięki którym możemy jeszcze bardziej obniżyć proponowane kwoty. A gdy już uzyskamy najniższą cenę to możemy jeszcze bardziej zaoszczędzić. Do tego celu należy wykorzystać program Letyshops, który umożliwia cashback z tysięcy sklepów internetowych. Zarówno tych dużych jak i małych. Wykorzystując go przy każdym zakupie poprzez Letyshops otrzymujemy zwrot na poziomie kilku lub nawet kilkunastu procent. Rozpocznij współpracę z Letyshops już teraz i uzyskaj dodatkowe oszczędności dla siebie.

Oceń tekst

Kliknij gwiazdkę aby dodać ocenę!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń tekst jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *