poniedziałek, 22 lipcaFinanse mają znaczenie

Konto firmowe w ING Banku Śląskim za darmo

Przeczytasz w: 2 minuty
0
(0)

Konto firmowe w ING Banku Śląskim od lat cieszy się największą popularnością. Każdego dnia zakładanych jest bardzo wiele firm różnej wielkości. Kusi przede wszystkim darmowa obsługa rachunku oraz możliwość korzystania z profesjonalnej bankowości elektronicznej – Moje ING.

Jakie zasady ma konto firmowe w ING Banku Śląskim?

  • Obsługa konta firmowego Direct w ING Banku Śląskim możliwa jest poprzez internet – bankowość elektroniczną, a także w oddziale banku.
  • Ze względu na brak kosztów i prowizji preferowanym kanałem obsługi jest bankowość elektroniczna.
  • Konto Direct dla firm jest darmowe pod warunkiem wykonania przynajmniej jednego przelewu do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS), Urzędu Skarbowego (US) lub otrzymania wpływu w wysokości min. 2000 tys. zł.
  • Realizując 1 z 3 warunków, otrzymamy status klienta aktywnego, dzięki któremu unikniemy opłaty za prowadzenie rachunku. Będąc klientem aktywnym, uzyskamy także dodatkowe profity.
  • ING Bank Śląski zwolni nas z opłat za przelewy krajowe realizowane przez Moje ING – bankowość elektroniczną.
  • Udostępni również darmowe przelewy w EUR do krajów SEPA.
  • Gdy dokonamy transakcji kartą wydaną do rachunku firmowego na kwotę, co najmniej 300 zł miesięcznie (liczone wg. miesiąca kalendarzowego) unikniemy opłaty 7 zł naliczanej za użytkowanie karty w przypadku niespełnienia tego warunku.

Załóż konto Direct dla firm w ING Banku Śląskim!

Patrząc na powyższe elementy widać, że bycie aktywnym klientem konta firmowego w ING Banku Śląskim się opłaca. Albowiem spełnienie jednego z trzech warunków nie jest trudne, a pozwala na posiadanie darmowego i prostego w obsłudze konta firmowego.

Zobacz również:

Jak założyć konto firmowe w ING Banku Śląskim?

Przekonani podstawowymi informacjami o koncie możemy przystąpić do jego zakładania. Do wykorzystania mamy trzy sposoby. Podobnie jak w przypadku zakładania konta osobistego w ING Banku Śląskim, które opisaliśmy tutaj. 

  • Wizytę w oddziale banku wraz z dowodem osobistym lub innym dokumentem potwierdzającym tożsamość.
  • Stronę internetową banku ING i szybki proces zakładania konta firmowego.
  • Bankowość elektroniczną Moje ING, jeżeli już jesteśmy klientem ING Banku Śląskiego.

Promocje do konta Direct

Zakładają konto firmowe w ING Banku Śląskim mamy również dostęp do ciekawych promocji. Możemy wypróbować ING Księgowość – otrzymać 3-miesięczny okres próbny za 1 zł. Darmowy terminal płatniczy na okres 14 miesięcy. Sklep internetowy za darmo przez 3 miesiące. Wszystko po to, aby połączyć posiadane przez siebie usługi i rozpocząć swój biznes lub wprowadzić istniejącą firmę na nowy, wyższy szczebel działalności.

Proponowany pakiet ING Banku Śląskiego (konto + księgowość + terminal + sklep internetowy) to doskonałe rozwiązanie dla początkującego biznesu. Dzięki niemu możliwe jest szybkie rozpoczęcie działalności na szeroką skalę. Skorzystaj już teraz.

Oceń tekst

Kliknij gwiazdkę aby dodać ocenę!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń tekst jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *