sobota, 22 czerwcaFinanse mają znaczenie

Wynajem statystów sposobem na biznes

Przeczytasz w: 2 minuty
0
(0)

Pomysł w biznesie to jeden z najważniejszych elementów. Dobry pozwoli osiągnąć sukces i zarobić naprawdę dobre pieniądze. Zły lub z góry skazany na porażkę może zrujnować firmowe finanse. Dlatego, też trzeba go dokładnie przemyśleć i wybierać jedynie dobre pomysły na prowadzenie firmy. Takie jak np. wynajem statystów, który obecnie będzie wręcz idealny.

Świat video

Każdego dnia rośnie ilość materiałów video na świecie. Do ich publikacji wykorzystuje się różne media. Najczęściej jest to internet gdzie w serwisach takich jak YouTube i podobnych pojawia się największa ilość materiałów. Oprócz nich produkowane są również video do mediów, filmy oraz inne podobne dzieła. Do większości z nich jak nie dla wszystkich konieczny jest wynajem statystów. To właśnie oni zrealizują konkretne role i zapewnią możliwość nagrania video. Podobnie jak hostessy na eventy.

Zobacz również:

Wynajem statystów – stawki

Wysokość zarobku na pomocy przy tworzeniu materiałów video zależy od budżetu filmu, miejsca jego kręcenia, a także długości odgrywanych roli. Zazwyczaj stawka za jednego statystę waha się o kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych z dzień zdjęciowy. Gdzie czasami w jednym dłuższym materiale występuje kilka lub nawet kilkanaście osób. Zatem już na jednej produkcji właściciel firmy jest w stanie uzyskać dość dobre wyniki finansowe. Jednak aby tak się stało, konieczne jest posiadanie szerokiej oferty osób. Mianowicie niezbędne jest duże zróżnicowanie statystów ze względu na płeć, wiek, kolor skóry, włosów, a nawet oczu. Im więcej różniących się elementów tym zdecydowanie lepiej.

Jak rozpocząć taki biznes?

Wiele agencji realizujących wynajem statystów rozpoczyna swoje działania w internecie. Buduje stronę internetową, dzięki której pozyskuje kolejne osoby. Zapisuje je w bazie i w ten sposób tworzy pierwszą ofertę dla zainteresowanych współpracą. Oczywiście pobierając przy okazji wszystkie niezbędne zgody i oświadczenia. Start takiego biznesu jest więc możliwy praktycznie od zaraz.

Oceń tekst

Kliknij gwiazdkę aby dodać ocenę!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń tekst jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *