piątek, 19 lipcaFinanse mają znaczenie

Oszczędzam w 2023 roku

Przeczytasz w: 2 minuty
0
(0)

Nowy rok, nowa ja, zmiany, zmiany, zmiany, czyli postanowienia noworoczne. Nie rzadko związane z aktywnością fizyczną, zdrowym odżywianiem, a także oszczędzaniem. I właśnie wątek finansowy dla wielu z nas stał się głównym motywem przewodnim na tegoroczne postanowienia. I choć nie wiadomo ilu z nas powiedziało sobie oszczędzam w 2023 roku na ten lub inny cel to zapewne takich osób było całkiem sporo. Dlatego, też podpowiadamy im jak zrealizować swoje postanowienie noworoczne.

Oszczędzam w 2023 roku i inne:

Codzienne zakupy

Wielu rzeczy można sobie odmówić lub odłożyć na później. Jednak jeść i pić trzeba. Bez tych dwóch elementów umrzemy. Dlatego, też na jedzenie i napoje wydajemy największą część zarobionych przez nas pieniędzy. Warto więc się zastanowić, w jaki sposób wkomponować realizację swojego celu – oszczędzam w 2023 roku w codzienne zakupy?

  • przejdź na zdrowe odżywianie i liczenie kalorii – planując swoje posiłki bez trudu zaoszczędzisz dodatkowe pieniądze. Kupisz tylko to, co jest Ci potrzebne, a także zadbasz o swoje zdrowie.
  • nie bój się korzystać z produktów -50% – Lidl, Kaufland, a także inne sklepy każdego dnia oferują tańsze produkty. Niekiedy z krótkim terminem ważności, niekiedy z dłuższym. Warto z nich korzystać, ponieważ wielokrotnie ich cena jest atrakcyjna.
  • kupuj w sieci – na Allegro lub w sklepach internetowych możemy znaleźć wiele produktów spożywczych. Bakalie, kasze, mąki, ryże – wszystkie tańsze niż w dyskontach. Warto więc kupować w sieci z dostawą do domu lub paczkomatu. Tak oszczędzam w 2023 roku!
  • zbieraj Cashback – platformy takie jak Latyshops i inne podobne oferują procentowy zwrot z wykonanych przez Ciebie zakupów w sieci. Dzięki nim zarabiasz kupując niezbędne produkty.

Oszczędzam w 2023 roku

Realizując swoje postanowienie noworoczne, nie zapomnij również o posiadanych przez Ciebie produktach finansowych. Warto spojrzeć na swoje konto lub kartę kredytową. Być może kiedyś skorzystałeś z dodatkowego ubezpieczenia, które jest już niepotrzebne lub też ponosisz opłaty, których możesz uniknąć. 5 czy 7 zł miesięcznie to może nie wiele, aczkolwiek w skali roku pozwoli wygenerować dość duże oszczędności.

W ten właśnie sposób ja zaczynam realizację swojego celu i oszczędzam w 2023 roku – zrób podobnie!

Oceń tekst

Kliknij gwiazdkę aby dodać ocenę!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń tekst jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *