sobota, 22 czerwcaFinanse mają znaczenie

Zarabianie na bankach: 300 zł do Biedronki!

Przeczytasz w: 2 minuty
0
(0)

W 2024 rozpocznij zarabianie na bankach. Korzystając z ich ofert możesz zarobić nawet kilkaset złotych. Sprawdź aktualne promocje bankowe jak również programy poleceń!.

300 zł do Biedronki albo Allegro od Santander Bank Polska

Do 11 lutego załóż przez internet kartę kredytową Santander Bank Polska, a także wyraź zgody marketingowe i dołącz do promocji. Dokonując w każdym z kolejnych 3 miesiącach (marcu, kwietniu, maju) min. 5 transakcji na łączną kwotę min. 500 zł, spełnisz warunki promocji. Zaś bony elektroniczne w wysokości 300 zł do Biedronki lub Allegro otrzymasz od banku maksymalnie do 30 czerwca 2024 roku. Dodatkowo w pierwszym roku użytkowania karty głównej nie zapłacisz opłaty. Skorzystaj zatem już teraz! Wniosek: bit.ly/42ifJ2n

Zarabianie na bankach: 1500 zł z programu poleceń PKO BP

Maksymalnie 4000 zł (1500 zł, a także 2500 zł) do końca marca można otrzymać od PKO BP za polecanie kont osobistych tego banku. Warunkiem otrzymania pieniędzy jest wpisanie numeru telefonu w polu kod polecenia. Wpisując w polu kod polecenia numer 791898872 wspierasz naszą redakcję!. 1500 zł otrzymasz za:

natomiast 2500 zł otrzymasz za:

  • 250 zł za każde polecone Konto Platinium II (max. 10 szt.)
  • 200 zł za każde polecone Konto Aurum (max. 10 szt.)
  • 50 zł za każde polecone Konto Dziecka (max. 10 szt.)
Przeczytaj także:

Dla lubiących oszczędzanie

7% na kontach oszczędnościowych oferuje bank Pekao. Na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł. przez pierwsze 5 miesięcy, a także do 200 tys. zł. na koncie oszczędnościowym Premium. Wyższe oprocentowanie do kwoty 5 tys. zł. otrzymamy również na koncie dla dziecka. Promocja trwa od 9 stycznia aż do 3 kwietnia. Skorzystaj już teraz!

Działając aktywnie w programie poleceń PKO BP, a także korzystając z powyższych promocji, można zarobić spore wynagrodzenie. Będzie ono dużym wsparciem budżetu domowego w tym jak również w kolejnych miesiącach. Zapewne bowiem pojawią się nowe promocje bankowe, z których będzie można skorzystać i w ten sposób kontynuować swoje zarabianie na bankach. Na pewno przeczytacie o nich na łamach naszego portalu.

Oceń tekst

Kliknij gwiazdkę aby dodać ocenę!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń tekst jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *